پرويز مظلومي: بازيکنان آماده در دربي بازي مي کنند

 

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: ترکيب تيم براي بازي برابر پرسپوليس مشخص نيست اما بازيکناني که نسبت به سايرين آماده تر باشند در دربي به ميدان مي روند.

پرويز مظلومي با تاکيد بر اينکه در حال حاضر به دربي و بازي مقابل حريف سنتي فکر نمي کند، اظهار داشت: هفته آينده ديدار حساسي را در برابر صبا در شهر قم پيش رو داريم و به همين دليل تمام برنامه ها و تفکرات ما معطوف به آن مسابقه است.

وي ادامه داد: در روزهاي اخير صحبت هاي زيادي در مورد نيمکت نشيني و حضور بازيکنان در ترکيب اصلي استقلال در دربي به گوش مي رسد. تنها مي توانم بگويم بازيکناني که نسبت به هم تيمي هاي ديگر خود آماده تر باشند و برنامه هاي تاکتيکي ما را بخوبي اجرا کنند در مقابل پرسپوليس بازي مي کنند.

سرمربي تيم استقلال يادآور شد: حساسيت ديدار با صباي قم کمتر از بازي با پرسپوليس نيست چرا که کسب امتياز از اين مسابقه مي تواند ما را از نظر روحي براي بازي مقابل سرخپوشان در وضعيت مناسبي قرار دهد.

مظلومي تاکيد کرد: ديدار با صبا دشواراست زيرا چند بازيکنمان را به دليل محروميت در اختيار نداريم و از سوي ديگر بايد تلاش کنيم تا ساير بازيکنان بدون آسيب ديدگي از زمين خارج شوند.

وي در مورد وضعيت مصدومان تيمش گفت: محسن يوسفي پس از عمل جراحي نمي تواند ما را براي چند هفته همراهي کند. از سوي ديگر مصدوميت دوسانتوس برطرف شده است و اين بازيکن در حال حاضر در تمرينات حضور دارد.

سرمربي استقلال با ابراز رضايت از برگزاري اردوي آماده سازي اين تيم در کردان افزود : يکي از دلايلي که باعث شد به کردان بياييم، دوري از حاشيه ها و حفظ تمرکز بازيکنانمان بود. خوشبختانه بازيکنان خوب و با انگيزه تمرين مي کنند و با وجود چند مصدوم و غيبت ملي پوشان از نحوه کار راضي هستم.

مظلومي در مورد جريمه بازيکناني چون کوشکي و برهاني نيز تاکيد کرد: هيچ بازيکني در اردوي کردان، بدون اجازه حتي آب هم نمي خورد. اين بازيکنان هم بر اساس مسائل به وجود آمده، از سوي باشگاه جريمه شدند و تذکرات لازم را به آنها يادآوري کرده ايم.

وي در پايان با اشاره به حضور چند ملي پوش استقلال در مسابقات غرب آسيا خاطرنشان کرد: هيچ خبري از بازيکنانمان در تيم ملي نداريم و تنها بازي هاي آنها را از طريق تلويزيون پيگيري مي کنيم. اميدوارم آنها در کنار ساير ملي پوشان بتوانند در رقابت هاي غرب آسيا موفق باشند.

ديدار تيم هاي پرسپوليس و استقلال در چارچوب هفته يازدهم ليگ برتر روز 23 مهرماه در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود .تاريخ : | | نویسنده : 98mihan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.