سفارت جمهوري اسلامي ايران در انگليس روز سه‌شنبه در نامه‌اي به بنگاه خبري "بي.بي.سي" به گزارش ادعايي اين رسانه درباره خرسندي تهران از آزمايش هسته‌اي كره شمالي قويا اعتراض كرد.

در نامه "حميد بابايي" دبير اول سفارت ايران در لندن به "نايجل چپمن" مدير سرويس جهاني بي.بي.سي آمده است: سفارت ايران مراتب اعتراض و تاسف شديد خود را نسبت به گزارش دفتر بي.بي.سي در تهران در خصوص موضع ايران در قبال آزمايش هسته‌اي كره شمالي اعلام مي‌كند.

در اين نامه ادعاي بي.بي.سي مبني بر خوشحالي ايران از آزمايش هسته‌اي كره شمالي "جانبدارانه و گمراه‌كننده" توصيف شده و آمده است: جمهوري اسلامي ايران همواره مخالفت خود را با تسليحات هسته‌اي و فعاليتهاي مرتبط با آن اعلام كرده است.

مسوول بخش مطبوعاتي سفارت ايران افزود: ايران همچنين بارها با تاكيد بر حق كشورهاي امضاكننده پيمان عدم اشاعه هسته‌اي در برخورداري از انرژي هسته‌اي صلح‌آميز، خواستار خلع سلاح هسته‌اي جامع در چارچوب آژانس بين‌المللي انرژي اتمي شده است.

در اين نامه با بيان اينكه "جمهوري اسلامي ايران مخالف آزمايش هسته‌اي بدون هرگونه استثنايي بوده و جاه‌طلبي برخي كشورها را موجب به مخاطره افتادن امنيت و ثبات جهاني مي‌داند" تاكيد شده است: از اين رو، مطرح كردن ادعاي خوشحالي ايران كاملا بي‌پايه بوده و گزارش بي.بي.سي به هيچ عنوان نشانگر گزارشگري متوازن و عادلانه نيست.

سفارت ايران در انگليس اظهار همچنين اميدواري كرد دفتر بي.بي.سي در تهران حقايق را در نظر گرفته و از انتشار گزارشهاي بي‌پايه پرهيز كند.تاريخ : | | نویسنده : 98mihan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.