نماينده تبريز در مجلس‌‏هفتم گفت: از مجموع 242 نماينده، 2/71 درصد با طرح سوال از رييس‌‏جمهور موافق هستند و يا حداقل با احضار رييس‌‏جمهوري به مجلس مخالفتي ندارند.

به گزارش " ايلنا" اكبر اعلمي، عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي درجمع خبرنگاران پارلماني با بيان اين كه در طول سه روز گذشته با مراجعه به يكايك نمايندگان حاضر در جلسه نظرسنجي در مورد فراخوان رييس‌‏جمهور به مجلس انجام داده‌‏ام، گفت: به منظور افزايش دقت عمل اين نظرسنجي و اجتناب از تكرار اتفاقات گذشته، شمار صندلي نمايندگان همراه با نظر آنها ثبت شده است.

وي تصريح كرد: تعداد افراد حاضر در اين نظرسنجي 242 نفر است كه از ميان آنها دو نفر از پاسخگويي امتناع كردند.
اعلمي خاطرنشان كرد: 122 نماينده يعني 50 درصد شركت‌‏كنندگان در جامعه آماري مورد نظر از فراخوان رييس‌‏جمهور به مجلس جهت پاسخگويي به سوالات نمايندگان استقبال كردند.

وي ادامه داد: 69 نفر يعني 7/28 درصد با احضار رييس‌‏جمهور به مجلس مخالف هستند و براي 49 نفر يعني حدود 4/20 درصد از نمايندگان مورد سوال طرح يا عدم طرح سوال از احمدي‌‏نژاد تفاوتي ندارد.
نماينده تبريز با بيان اينكه در بين مخالفان 5 نفر اساسا با طرح هرگونه سوال از رييس‌‏جمهور مخالف هستند، گفت: 3/91 درصد مخالفين اغلب شرايط كنوني را براي سوال از رييس‌‏جمهور به مصلحت نمي‌‏دانند و يا اينكه به ندرت نسبت به مفاد سوال اظهار بي اطلاعي مي‌‏كنند.

وي ادامه داد: در ميان مخالفان تعداد انگشت شماري در بدو امر در مورد طرح سوال از رييس‌‏جمهور نظر مثبت داشتند ولي وقتي متوجه شدند شمار صندلي آنها ثبت مي‌‏شود، گزينه مخالف را انتخاب كردند.
اعلمي تاكيد كرد: از 245 نفر نماينده اظهارنظركرده، 12 نفر عضو هيات‌‏رييسه هستند كه يك نفر از اين اعضا موافق، دو نفر ممتنع و 9 نفر با سوال از رييس‌‏جمهور مخالف هستند.

نماينده تبريز تصريح كرد: از 13 نماينده خانم، 12 نفر در نظرسنجي حضور داشتند كه 5 نفر موافق سوال و 6 نفر مخالف و يك نفر نظر ممتنع نسبت به احضار و سوال از رييس‌‏جمهور داشت.
وي با تاكيد بر اينكه در اين نظرسنجي ضريب خطا صفر و با رعايت كامل امانت و ثبت شماره صندلي نمايندگان صورت گرفته است، افزود: در اين نظرسنجي از نظر فراكسيون و دسته بندي سياسي آماري تهيه شده است.تاريخ : | | نویسنده : 98mihan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.