اخراج از رقابت هاى تكواندو به خاطر حجاب

باشگاه خبرنگاران به گزارش شبكه پنج تلويزيون فرانسه ، پنج دختر جوان مسلمان در مونترال كانادا از رقابتهاى استانى تكواندو كانادا به علت حجاب اسلامى اخراج شدند .

اين در حالى است كه اين پنج دختر عضو گروه تكواندو زنان مسلمان در مونترال هستند و اين گروه با داشتن دهها عضو، از چند سال پيش فعاليت داشته است و تاكنون در هيچ يك از رقابتها با چنين مسأله اى روبرو نشده است .

واكنش به خبر حراج سفارت آمريكا در ايران

رئيس دادگاه هاى عمومى و انقلاب تهران گفت: خبر مزايده سفارت آمريكا در ايران صحت ندارد.

كرمى درباره پرونده حسين عليخانى كه 15 سال پيش توسط گمرك آمريكا دستگير و حدود 13 روز در زندان به سر برده گفت: با شكايت وى در ايران در سال 81، حكمى به نفع ايشان صادر شد.

وى تصريح كرد: اسفند سال 85، حكم اجرائيه اين پرونده به بخش اجراى احكام مجتمع شهيد بهشتى فرستاده شد و پس از آن كه مرحله حقوقى اش را در قوه قضائيه طى كرد، به وزارت خارجه ايران براى پيگيرى بيشتر فرستاده شد.

وى تأكيد كرد: تاكنون هيچ تصميمى براى به مزايده گذاردن سفارت آمريكا در ايران از سوى اجراى احكام مجتمع شهيد بهشتى صادر نشده است.

بيل كلينتون: اگر ايران نباشد، مشكل سوريه و اسرائيل در 35 دقيقه حل مى شود!

به گزارش باشگاه خبرنگاران، «بيل كلينتون»، رئيس جمهور سابق آمريكا در گفتگو با روزنامه الشرق الاوسط ادعا كرد: چنانچه نقش ايران نباشد، مشكل موجود بين اسرائيل و سوريه در 35 دقيقه حل خواهد شد!

وى در ادامه با اشاره به اوضاع عراق گفت: خروج نيروهاى آمريكايى بدون وجود تضمينهاى لازم، پيامدهايى را به دنبال خواهد داشت؛ همچنان كه باقى ماندن نيروهاى ما در عراق نيز پيامدهاى ناگوارى را به دنبال دارد و حقيقتاً مى توان گفت كه جايگزين مناسبى براى اين موضوع وجود ندارد.

يك واكنش به ديدار ظريف و سناتورها

مخبر كميسيون امنيت ملى و سياست خارجى مجلس از ديدار محمد جواد ظريف با تعدادى از سناتورهاى آمريكايى اظهار بى اطلاعى كرد.

كاظم جلالى ديدار نماينده ايران در سازمان ملل با تعدادى از سناتورهاى آمريكايى را طبيعى دانست و گفت: آقاى ظريف به عنوان نماينده ايران در سازمان ملل، مى توانند با نمايندگان كنگره و سناى آمريكا ملاقات و ديدار داشته باشند و اين ملاقاتها در چارچوب وظايف وى است.

«ام آى-6»، آغاز كننده استفاده رسانه اى از عسگرى

رسانه هاى نومحافظه كار آمريكايى مدعى شدند: عليرضا عسگرى توسط انگلستان نگهدارى مى شود. رسانه نومحافظه كار «جى تو» كه اخبار امنيتى خاورميانه و سرزمينهاى اشغالى را منتشر مى كند، در گزارشى مدعى شد: نظامى سابق ايران توسط سرويس جاسوسى انگلستان نگهدارى مى شود.

اين رسانه به نقل از منابع آگاه ناشناس در (ام آى - 6) مدعى شد: عسگرى به مأموران اين سازمان گفته است كه مقادير زيادى اورانيوم از يك پايگاه هوايى نظامى در كيسانگن سودان به ايران منتقل شده است.

سازمان جاسوسى انگلستان ادعا كرده كه ايران به دنبال دريافت اورانيوم از سومالي، ناميبيا و قزاقستان است.

با توجه به بازنشسته بودن عسگرى و دور بودن وى از سلسله مراتب تصميم گيرى در ساختار نظامى ايران و شكست قابل پيش بينى پروژه استحصال اطلاعاتى از عسگري، انتظار مى رود پروژه استفاده رسانه اى از اين اقدام سرويسهاى جاسوسى غربى در آينده نزديك به صورت گسترده ترى دنبال شود.

شركت شخصيت هاى ايرانى و اسرائيلى در نشست هسته اى

راديو رژيم صهيونيستى از حضور شخصيتهاى ايرانى و اسرائيلى در كنفرانس هسته اى بين المللى كه اواخر همين هفته در قزاقستان برگزار خواهد شد، خبر داد.

به گزارش خبرگزارى آلمان، راديو رژيم صهيونيستى ديروز (دوشنبه) اعلام كرد: محمد خاتمي، رئيس جمهور سابق ايران و سرلشگر «دانى روچلد»، رئيس سابق بخش پژوهش سازمان اطلاعات نظامى اسرائيل در اين كنفرانس كه براى بررسى حق كشورهاى جهان در دستيابى به انرژى هسته اى برگزار مى شود، شركت خواهند كرد.

دلايل استيضاح

ستار هدايت خواه، از نمايندگان مجلس درباره دلايل استيضاح وزير ارتباطات گفت: سوء مديريت و در رأس آن، فاميل سالارى در اين وزارتخانه، انتصاب مديران ضعيف در سطوح استاني، عدم عمل به وعده هاى داده شده و گزارشهاى غيرواقعي، از دلايل اصلى استيضاح وزير ارتباطات است.

وى افزود: منظور از فاميل سالارى اين است كه ايشان افرادى را به سمت مديريت استانها انتخاب كردند كه به نوعى رابطه خويشاوندى با هم داشتند.

پيروزى دوگانه ايران بر انگليس و آمريكا

روزنامه اردو زبان «جنگ» در مقاله اى به قلم «اشتياق بيگ» با عنوان «پيروزى دوگانه ايران در آزادى نظاميان انگليسي»، ورود غيرقانونى اين نظاميان به آبهاى ايران را توطئه آمريكا و انگليس دانست و نوشت: مقامات ايرانى با درك صحيح نه تنها اين توطئه مشترك آمريكا و انگليس را ناكام گذاشتند، بلكه با آزادى نظاميان انگليسى و رفتار شايسته و خوب با آنها، موفقيت مناسبى را به دست آورده اند.

رقابت هاى شورا

ماراتن انتخاب پنجاه و هشتمين شهردار پايتخت در حالى سرعت گرفته است كه سه گرايش موجود در شوراى شهر تهران (اصلاح طلبان، حاميان قاليباف و حاميان احمدى نژاد) به شدت بر رقابتهاى رسانه اى خود افزوده اند.

نماز پشت به قبله در لاهه!

پليس شهر لاهه به مسلمانان بازداشتى كه قصد داشتند نماز بخوانند، جهت قبله را برعكس به آنها نشان داد.

به گزارش اسلام آنلاين، مركز پليس لاهه به جاى اين كه جهت قبله را به سمت شرق نشان دهد، علامتهايى را به سمت غرب به عنوان جهت قبله مشخص كرد.

سخنگوى پليس گفت: اين كار، يك اشتباه فاحش و احمقانه بود و علامتهاى اشتباه قبله سريعاً تصحيح شد. ما در حيرتيم كه چگونه اين اتفاق افتاد؟

قديرى تأييد نكرد

دكتر محمدحسن قديرى ابيانه عكس استفاده شده توسط خبرگزارى فارس مربوط به خبر مرگ مشكوك پسر سلطان شراب ايتاليا را تأييد نكرد.

سفير ايران در مكزيك در يادداشت خود در اين خصوص آورده است: خبرگزارى فارس در خبر مربوط به شهادت «لوكا»، از عكسى استفاده كرده است كه متعلق به لوكا نيست و باعث اشتباه ديگران شده و برخى سايتها نيز از آن استفاده كرده اند.

 تاريخ : | | نویسنده : 98mihan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.