معاون پارلماني وزارت كشور سه گزينه اين وزارتخانه براي برگزاري انتخابات مجلس هشتم را اعلام كرد.

به گزارش فارس، محمد حسين موسي‌پور معاون پارلماني وزارت كشور در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار داشت: قبل از اسفند ماه 86، در اسفند 86 و فروردين ماه سال 87 سه گزينه‌اي براي برگزاري انتخابات آينده مجلس است كه وزارت كشور در حال بررسي آن است.

وي با تاكيد بر اينكه بررسي‌هاي وزارت كشور در اين زمينه به زودي پايان يافته و در آينده‌اي نزديك زمان برگزاري انتخابات مجلس هشتم اعلام مي‌شود، هر كدام از گزينه‌هاي مربوط به برگزاري انتخابات مجلس هشتم را داراي برخي مشكلات دانست.

وي با بيان اينكه از بين اين سه زمان بايد كم هزينه‌ترين و كم مشكل‌ترين زمان انتخاب شود، تصريح كرد: اگر قرار باشد انتخابات قبل از اسفند برگزار شود، وزارت كشور با كمبود زمان مواجه است و شايد نتواند مراحل اجراي برگزاري انتخابات را در زمان بندي مشخص شده انجام دهد.
 
معاون پارلماني وزارت كشور تاكيد كرد: برگزاري انتخابات مجلس هشتم در اسفند ماه نيز به دليل همزماني با بررسي لايحه بودجه در مجلس امكان دارد مشكلاتي را ايجاد كند.

موسي‌پور با اعلام مخالفت وزارت كشور با تجميع انتخابات رياست جمهوري و مجلس، اين مخالفت را داراي دلايل روشن دانست و افزود: اين طرح با 3 اصل قانون اساسي مخالف است و از نظر اجرايي نيز اين نوع تجميع سخت‌ترين نوع آن است.

وي با احتمال به اين كه مصوبه در مجمع تشخيص مصلحت نظام به تصويب نرسد، اظهار داشت: گزينه پيشنهادي دولت و وزارت كشور همانطور كه قبلاً هم گفته شد، تجميع انتخابات رياست جمهوري با شوراها و خبرگان است.

معاون پارلماني وزارت كشور همچنين درخصوص تغيير برخي استانداران گفت: استانهاي گلستان و هرمزگان داراي سرپرست مي‌باشند و استانداران اين استان به‌زودي معرفي خواهند شد و استاندار لرستان نيز به علت بيماري استعفا داده است.تاريخ : | | نویسنده : 98mihan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.